EAGLE GROUP CV-63-2460 Cart Cover 60 x 24 x 63 White Polyester | AC7WAC 38X280
EAGLE GROUP CV-63-2460 Cart Cover 60 x 24 x 63 White Polyester
Item: AC7WACModel: CV-63-2460Cross Ref: 38X280
In Stock
Get it by Monday, May 25
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 63"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 24" x 63"
Overall Width 24"