EAGLE GROUP CV-54-2160 Cart Cover 60 x 21 x 54 White Polyester | AC7VZM 38X266
EAGLE GROUP CV-54-2160 Cart Cover 60 x 21 x 54 White Polyester
Item: AC7VZMModel: CV-54-2160Cross Ref: 38X266
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 54"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 21" x 54"
Overall Width 21"