Item: CR2PVDModel: 1009R2632A3E10B4C2P6Cross Ref: 21UU44
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Assembled/unassembled Assembled
Base Depth 120"
Base Length 67"
Base Width 32"
Caster Diameter 4"
Color Yellow
Finish Powder Coated
Ladder Tread Serrated
Number Of Steps 9
Overall Depth 67"
Overall Height 10 ft.
Overall Width 32"
Platform Depth 10"
Platform Height 7.5 ft.
Platform Width 24"
Rear Exit No
Series Series 1000
Step Depth 7"
Step Tread Serrated
Step Width 24"