Item: CR2QCNModel: 1009R2632A6E10B4C2P6Cross Ref: 21UU53
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Assembled/unassembled Assembled
Base Depth 120"
Base Length 67"
Base Width 32"
Caster Diameter 4"
Color Yellow
Finish Powder Coated
Ladder Tread Perforated
Number Of Steps 9
Overall Depth 67"
Overall Height 10 ft.
Overall Width 32"
Platform Depth 10"
Platform Height 7.5 ft.
Platform Width 24"
Rear Exit No
Series Series 1000
Step Depth 7"
Step Tread Perforated
Step Width 24"