BUSSMANN S501-630-R Cartridge Ceramic Fuse, European Ferrule Fuse, Fast Blow, 250VAC, 630mA
Item: BC9VVDModel: S501-630-R
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ceramic Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 630 mA
Body Style Cylindrical
Diameter 5.2 mm
Fuse Size / Group 5 mm x 20 mm