BUSSMANN S501-400-R Cartridge Ceramic Fuse, European Ferrule Fuse, Fast Blow, 250VAC, 400mA | BD2EMX
BUSSMANN S501-400-R Cartridge Ceramic Fuse, European Ferrule Fuse, Fast Blow, 250VAC, 400mA
Item: BD2EMXModel: S501-400-R
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 5
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ceramic Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 400 mA
Body Style Cylindrical
Diameter 5.2 mm
Fuse Size / Group 5 mm x 20 mm