BUSSMANN MV055F1CAX15E Specialty Fuse, Medium Voltage Fuse, E-Rated, 5.5kVAC, 15A | BC9VUZ
BUSSMANN MV055F1CAX15E Specialty Fuse, Medium Voltage Fuse, E-Rated, 5.5kVAC, 15A
Item: BC9VUZModel: MV055F1CAX15E
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Medium Voltage Fuse
Ac Voltage 5.5 kV AC
Amps 15A
Diameter 2"