BUSSMANN 400NHG3B-690 Specialty Fuse, 400A, 690VAC | BD4ZPX
BUSSMANN 400NHG3B-690 Specialty Fuse, 400A, 690VAC
Item: BD4ZPXModel: 400NHG3B-690
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuses
Ac Voltage 690V AC
Amps Rating 400A