BUSSMANN 100NHG00B-690 High Rupture Cartridge Fuse, Slow Blow, 100A, 690VAC, 3 Pack | BC9TEY
BUSSMANN 100NHG00B-690 High Rupture Cartridge Fuse, Slow Blow, 100A, 690VAC
Item: BC9TEYModel: 100NHG00B-690
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cartridge Fuse
Ac Voltage 690V AC
Amps Rating 100A