BUSSMANN 315NHG3B-690 Specialty Fuse, 315A, 690VAC | BD3NJU
BUSSMANN 315NHG3B-690 Specialty Fuse, 315A, 690VAC
Item: BD3NJUModel: 315NHG3B-690
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuses
Ac Voltage 690V AC
Amps Rating 315A