Item: CN8YDFModel: 851010S04L160#Cross Ref: 787N03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Pressure Gauge
Accuracy -1% to +1%
Nominal Dial Size 8 1/2"
Pressure Range 0 psi to 160 psi