TSUBAKI MGUS600-40 Cam Clutch, 40mm Size
Item: BA2JHUModel: MGUS600-40
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cam Clutch
A 3 3/4"
B (overall Diameter) 0.47"
C (inner Race Length) 3.63"
D (pitch Circle Diameter) 4 3/4"
E (cam Clutch Length) 0.503"
F Reservoir Length 2.748"