TSUBAKI MGUS700-65 Cam Clutch, 65mm Size
Item: AZ9LZPModel: MGUS700-65
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Cam Clutch
A 5"
B (overall Diameter) 0.71"
C (inner Race Length) 4 22/25"
D (pitch Circle Diameter) 6 1/4"
E (cam Clutch Length) 0.78"
F Reservoir Length 3.996"