TB WOODS 6/8VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 300 inch Length, 6 Ribs | AX4HHZ
TB WOODS 6/8VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 300 inch Length, 6 Ribs
Item: AX4HHZModel: 6/8VP3000
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 300"