TB WOODS 2/8VP4500 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 450 inch Length, 2 Ribs | AX4NDQ
TB WOODS 2/8VP4500 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 450 inch Length, 2 Ribs
Item: AX4NDQModel: 2/8VP4500
In Stock
Get it by Friday, May 22
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 450"