TB WOODS 2/8VP1900 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 190 inch Length, 2 Ribs | AX4JFL
TB WOODS 2/8VP1900 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 190 inch Length, 2 Ribs
Item: AX4JFLModel: 2/8VP1900
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 190"