TB WOODS 5/8VP5000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 500 inch Length, 5 Ribs | AX4RMB
TB WOODS 5/8VP5000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 500 inch Length, 5 Ribs
Item: AX4RMBModel: 5/8VP5000
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 500"