TB WOODS 2/8VP2120 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 212 inch Length, 2 Ribs | AX4WGL
TB WOODS 2/8VP2120 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 212 inch Length, 2 Ribs
Item: AX4WGLModel: 2/8VP2120
In Stock
Get it by Monday, May 25
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 212"