TB WOODS 2/8VP3350 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 335 inch Length, 2 Ribs | AX4VVK
TB WOODS 2/8VP3350 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 335 inch Length, 2 Ribs
Item: AX4VVKModel: 2/8VP3350
In Stock
Get it by Monday, May 25
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 335"