SPEARS VALVES 3028B-120X12 Bolted Compression Coupling, Sbr x 100 Pip, 12 Size, PVC, Zinc Hardware
Item: BU6DTJModel: 3028B-120X12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Compression Coupling
Color Gray
Construction 12" With Zinc Bolts
Joint Bolted Compression Coupling
O-ring Bolted Compression Coupling - PIP 12" & 18" Lengths With SBR Gasket
Size 12
Type PVC 80, 100 & 125 psi PIP Fabricated Fittings