SPEARS VALVES 3028B-060X18 Bolted Compression Coupling, Sbr x 100 Pip, 6 Size, PVC, Zinc Hardware
Item: BU6DTHModel: 3028B-060X18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Compression Coupling
Construction 18" With Zinc Bolts
Joint Bolted Compression Coupling
O-ring Bolted Compression Coupling - PIP 12" & 18" Lengths With SBR Gasket
Size 6
Type PVC 80, 100 & 125 psi PIP Fabricated Fittings