SMC VALVES TUZ0604W-100 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz | AN8LYX
SMC VALVES TUZ0604W-100 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz
Item: AN8LYXModel: TUZ0604W-100
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 20m
Max. Operating Pressure (mpa) 100 MPa
Minimum Bending Radius 15 mm