SIOUX CHIEF 356-30PK1 SIOUX CHIEF 356-30PK1 | BQ2MBU
SIOUX CHIEF 356-30PK1 Pressure Gauge, 0 to 30 psi, 1/4 in MNPT Connection, 2 in Dial
Item: BQ2MBUModel: 356-30PK1
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pressure Gauge
Connection Size 1/4"
Connection Type MNPT
Dial Diameter 2"
Material Steel
Pressure Range 0 psi to 30 psi