SIOUX CHIEF 355-60PK1 Gauge Assembly, With Gas Test Fitting, 0 to 60 lb, 3/4 in FNPT Connection, 2 in Dial
Item: BR7XJGModel: 355-60PK1
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Gauge
Connection Size 3/4"
Material Steel
Pressure Range 0 psi to 60 psi