SIOUX CHIEF 355-15PK1 Gauge Assembly, With Gas Test Fitting, 0 to 15 lb, 3/4 in FNPT Connection, 2 in Dial
Item: BQ2THNModel: 355-15PK1
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Gauge
Connection Size 3/4"
Dial Diameter 2"
Material Steel
Pressure Range 0 psi to 15 psi