SIOUX CHIEF 355-30PK1 SIOUX CHIEF 355-30PK1 | BR7XJH
SIOUX CHIEF 355-30PK1 Gauge Assembly, With Gas Test Fitting, 0 to 30 lb, 3/4 in FNPT Connection, 2 in Dial
Item: BR7XJHModel: 355-30PK1
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Gauge
Connection Size 3/4"
Material Steel
Pressure Range 0 psi to 30 psi