SIEMENS SHMD69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Smd 800 Amp 600vac 3p 65kaic@480v | AG8VAR
SIEMENS SHMD69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Smd 800 Amp 600vac 3p 65kaic@480v
Item: AG8VARModel: SHMD69800ANGT
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 65 kAIC @ 480V
Amps 800A
Frame Type SMD
Number Of Poles 3
Type SHMD
Voltage 600V