SIEMENS SHMD69700ANT Circuit Breaker, Bolt-On, 700 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V | CE6MMV
SIEMENS SHMD69700ANT Circuit Breaker, Bolt-On, 700 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V
Item: CE6MMVModel: SHMD69700ANT
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 700A
Frame Type SMD
Number Of Poles 3
Voltage 600V