SIEMENS Q2150BHH Circuit Breaker, Plug-In, 150 Ampere, 1 Phase, 65kAIC at 240V | CE6MAL
SIEMENS Q2150BHH Circuit Breaker, Plug-In, 150 Ampere, 1 Phase, 65kAIC at 240V
Item: CE6MALModel: Q2150BHH
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Plug In Circuit Breaker
Amps 150A
Frame Type Q
Number Of Poles 2
Voltage 240V