SIEMENS NGB3B125B Bolt On Circuit Breaker Ngb 125 Amp 600vac 3p 25kaic@480v | AG8TGA
SIEMENS NGB3B125B Bolt On Circuit Breaker Ngb 125 Amp 600vac 3p 25kaic@480v
Item: AG8TGAModel: NGB3B125B
7 In Stock
3
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 25 kAIC @ 480V
Amps 125A
Frame Type NGB
Number Of Poles 3
Voltage 600V