SIEMENS HHED63B125 Bolt On Circuit Breaker Hhed 125 Amp 600vac 3p 65kaic@480v | AG8PJR
SIEMENS HHED63B125 Bolt On Circuit Breaker Hhed 125 Amp 600vac 3p 65kaic@480v
Item: AG8PJRModel: HHED63B125
In Stock
3
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 65 kAIC @ 480V
Amps 125A
Frame Type HHED
Number Of Poles 3
Voltage 600V