QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD74-3672GY Wire Shelving Add-On Kit, Add-On, 72 x 36 Inch Size, 74 in Overall Height, 4 Shelve
Item: CG9KWZModel: AD74-3672GYCross Ref: 60TW25
In Stock
72"
36"
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Item Wire Shelving Unit
Height 74"
Length 72"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Recommended Environments Dry, Wet
Shelving Configuration Add-On
Width 36"