MERSEN FERRAZ A2D225/600R Time Delay Fuse, 250V, 225A, Class RK1 | CH4UBX
MERSEN FERRAZ A2D225/600R Time Delay Fuse, 250V, 225A, Class RK1
Item: CH4UBXModel: A2D225/600R
Ac Max I.r./breaking Capacity I1 200 kA
Ac Voltage 250V AC
Ac/dc AC/DC
Amps 225A
Connection/terminal Type Blade
Diameter 79.4 mm
Indication System Type Smartspot
Length 263.7 mm