MERSEN FERRAZ A2D200/400R Time Delay Fuse, 250V, 200A, Class RK1 | CH4UBW
MERSEN FERRAZ A2D200/400R Time Delay Fuse, 250V, 200A, Class RK1
Item: CH4UBWModel: A2D200/400R
Ac Max I.r./breaking Capacity I1 200 kA
Ac Voltage 250V AC
Ac/dc AC/DC
Amps 200A
Connection/terminal Type Blade
Diameter 52.3 mm
Indication System Type Smartspot
Length 219.2 mm