HALLOWELL A4510-24HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 24 Inch Depth | AA9AAZ 1BHV8
HALLOWELL A4510-24HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 24 Inch Depth
Item: AA9AAZModel: A4510-24HGCross Ref: 1BHV8
Item Shelving Unit
Adjustable Increments 1.5"
Color Gray
Depth 24"
Height 87"
Number Of Shelves 5
Overall Depth 24"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 24"
Overall Width 36"
Shelving Material Steel
Shelving Strength Rating Commercial
Whole Unit Load Capacity 2500 lbs.
Width 36"