GATES AT10-660-16 Square Tooth Timing Belt
Item: AN2UBQModel: AT10-660-16
Material Polyurethane
No. Of Teeth 66
Overall Length 660 mm
Pitch 10 mm
Type Metric AT
Width 0.63" , 16 mm