GATES 13/5VP1060 Banded V-Belt, 13 Strand, 106 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
106"
Get it by Tuesday, May 26
| No. Of Strands | 13 |
| Outside Length | 2686 mm |
| Thickness | 15 mm |