FABORY M67010.060.0010 Thread Rolling Screw, 10mm Length, Case Hardened Steel, M6 X 1mm Thread Size, 100PK | CG8JRP 54FV26
FABORY M67010.060.0010 Thread Rolling Screw, M6x1 Thread Size, Steel, 5.2 mm Head Ht., 10 mm Lg.
Item: CG8JRPModel: M67010.060.0010Cross Ref: 54FV26
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Thread Rolling Screw
Drive External Hex
Drive Size 10 mm
Drive Type External Hex
Fastener Length 10 mm
Finish Zinc Plated
Head Dia. 13 mm
Head Height 5.2 mm
Head Type Hex Washer
Length 10 mm