FABORY L67010.080.0025 Thread Rolling Screw, 25mm Length, Case Hardened Steel, M8 X 1.25mm Thread Size, 700PK | CG8BKG 179N62
FABORY L67010.080.0025 Thread Rolling Screw, M8x1.25 Thread Size, Steel, 7mm Head Ht., 17mm Head Dia., Hex Washer
Item: CG8BKGModel: L67010.080.0025Cross Ref: 179N62
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Rolling Screw
Drive Size 13 mm
Drive Type External Hex
Finish Zinc Plated
Head Dia. 17 mm
Head Height 7 mm
Head Type Hex Washer
Length 25 mm