FABORY L67010.060.0010 Thread Rolling Screw, 10mm Length, Case Hardened Steel, M6 X 1mm Thread Size, 2400PK | CG8BKF 179N57
FABORY L67010.060.0010 Thread Rolling Screw, M6x1 Thread Size, Steel, 5.2 mm Head Ht.
Item: CG8BKFModel: L67010.060.0010Cross Ref: 179N57
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Rolling Screw
Drive Size 10 mm
Drive Type External Hex
Finish Zinc Plated
Head Dia. 13 mm
Head Height 5.2 mm
Head Type Hex Washer
Length 10 mm