FABORY M67010.040.0015 Thread Rolling Screw, 15mm Length, Case Hardened Steel, M4 X 0.70mm Thread Size, 500PK | CG8JRL 54FV23
FABORY M67010.040.0015 Thread Rolling Screw, M4x0.7 Thread Size, Steel, 3.5 mm Head Ht., 15 mm Lg.
Item: CG8JRLModel: M67010.040.0015Cross Ref: 54FV23
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Thread Rolling Screw
Drive External Hex
Drive Size 7 mm
Drive Type External Hex
Fastener Length 15 mm
Finish Zinc Plated
Head Dia. 8.9 mm
Head Height 3.5 mm
Head Type Hex Washer
Length 15 mm