FABORY M39750.025.0010 Third Length Grooved Center Pin, 2.5mm Pin Dia., 50PK | CG8GLF 41KL09
FABORY M39750.025.0010 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 10 mm Lg., 2.5 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GLFModel: M39750.025.0010Cross Ref: 41KL09
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 10 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 2.5 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 10 mm