FABORY M39700.060.0010 Full Length Grooved Pin With Pilot, 6mm Pin Dia., 25PK | CG8FYL 41KH35
FABORY M39700.060.0010 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 10 mm Lg., 6 mm Pin Dia.
Item: CG8FYLModel: M39700.060.0010Cross Ref: 41KH35
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 10 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 6 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 10 mm