EATON MBT48B200BTS Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4WKR
EATON MBT48B200BTS Meter Breaker, 120/240VAC, Nema 3R Enclosure
Item: BH4WKRModel: MBT48B200BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 25 1/2"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 4.94"