EATON MBT48B150BTS Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 150A, C, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4WKA
EATON MBT48B150BTS Meter Main Breaker, Type BR 8-Circuit 1-Socket 4-Space 3-Wire, 120/240 VAC, 150 A
Item: BH4WKAModel: MBT48B150BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 25 1/2"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 4.94"