EATON MBT48B125BTS All-In-One Meter Breaker, 120/240 VAC, 125A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure, 8-Circuit
Item: BH4WJZModel: MBT48B125BTS
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 300 kcmil
Height 25 1/2"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 4.94"