EATON MBP200BTSG Meter Breaker, 1-Phase, 120/240 VAC, 200A, 10 kA Interrupt
Item: BH4WJTModel: MBP200BTSG
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 30 3/4"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 4.94"