EATON MBE2040B200TF Meter Breaker Euserc Type Br, Csr2200 Main Breaker, 200A, 120/240V, Ring, 20 Spaces | BH4WCW
EATON MBE2040B200TF Entrance Meter Breaker, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase
Item: BH4WCWModel: MBE2040B200TF
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Feed Type Overhead
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"