EATON MBB200BTSCR Retrofit Meter Breaker, 200A, Aluminum Bus, Overhead/Underground | BH4VYN
EATON MBB200BTSCR Meter Main Breaker, Type BR 2-Cover 3-Wire Compact Combination, 120/240 VAC, 200 A
Item: BH4VYNModel: MBB200BTSCR
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size E
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 250 kcmil
Height 19 3/4"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"