EATON MBB150BTSG Meter Breaker, 120/240 VAC, 150A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH4VYGModel: MBB150BTSG
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 15.7"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 4.94"